Pokrok nezastavíš! A proto už i zdánlivě obyčejné domácí spotřebiče  s Vámi mohou být ve spojení pomocí internetu a mobilních aplikací. Nyní tak, s čistým svědomím, můžete vyřídit "špinavou práci" klidně telefonem. Dříve nemyslitelná věc! Nejinak je tomu i u nové produktové řady domácích pomocníků HOOVER. Hoover už totiž nejsou jenom vysavače.

Pro Whirlpool ČR jsme připravili grafiku, a ve spolupráci s reklamní agenturou TomAgency i nosnou myšlenku celé kampaně, propagující nejtišší pračky na trhu. Reklamní kampaň probíhala v Praze a okolí na bigboardech, billboardech a dalších reklamních nosičích.

Tváří italského výrobce domácích spotřebičů Candy se před rokem stal známý italský šéfkuchař a televizní hvězda Emanuele Ridi. Tato spolupráce úspěšně pokračuje a my to vše oblékáme do slušivého grafického i obsahového kabátu. Tvoříme vizuály i slogany, které se objevují v tiskovinách i na internetu. V přípravě je i další řada televizního gastro-cestopisu Manu a Matěj.

Letošní jaro jsme strávili ve znamení letošního léta. Red Bull pro letní sezónu představil novinku v podobě ochuceného Energy Drinku s příchutí exotického ovoce. Kdo ho ještě nevyzkoušel, ať neváhá! Chutná opravdu dost dobře, osvěží
a nakopne. A navíc si tuto příchuť
v zimě už nedáte. Opravdu je určena jen na toto léto! Jsme zvědaví, čím nás Red Bull překvapí příště.

o nás...

© draposh design s.r.o.   |   Palackého třída 71, 612 00 Brno   |   info@draposh.com   |   www.draposh.com